Zobacz broszurę kierowcy

Dystrybutor produktów IAME w Polsce

Sprzęt

Silniki

Marzenie wielkiego człowieka Bruno Grany, które umożliwi każdemu entuzjastowi rywalizować w Motorsporcie, stało się rzeczywistością wraz z narodzinami IAME w 1968 roku. Wybiegając na gwiazdorską ścieżkę z ponad 50 światowymi tytułami przez 50 lat istnienia, produkując ponad 7 tysięcy silników rocznie przez 60 wykwalifikowanych specjalistów, IAME jest światowym liderem w silnikach kartingowych, bez wątpienia najbardziej renomowaną i zaufaną marką w swojej branży. Najsłynniejsi kierowcy sportów motorowych rozpoczęli karierę w Kartingu, a IAME to marka, która doprowadziła do sukcesu m.in. Fernando Alonso, Lewisa Hamiltona, Nico Rosberga.

IAME to "Serce" gokarta. Od 50 tworzymy najwyższej jakości niezawodne silniki wyścigowe o stałej wydajności. Oferujemy najlepsze produkty, usługi i wrażenia z jazdy dostępne na rynku. Pasję zasilamy programem wyścigowym IAME Series, promując imprezy kartingowe na całym świecie.

 

Zobacz ofertę silników

Opony

KOMET Racing Tyres

To legendarna marka opon kartingowych przeznaczona dla serii IAME, zaprojektowana specjalnie dla klas silników X30 pod względem wydajności i trwałości. Opony Komet to sprawdzona pewność jazdy, potwierdzona wyborem kierowców w Europie i na Świecie - są używane we wszystkich międzynarodowych zawodach i seriach oraz w większości krajowych mistrzostw.

Zobacz ofertę opon

Informacja o dystrybucji

Gdzie kupić?

Sprzęt oraz akcesoria IAME zakupisz u wybranego przez Ciebie dealer'a marki. Możesz znaleźć ich na liście naszych zaufanych przedstawicieli.

Chcesz wynająć?

Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci wygodne rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Wsparcie techniczne

Dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu firmy IAME w serię, kierowcy mogą liczyć na pomoc techniczną na najwyższym światowym poziomie, zapewnioną przez zespół IAME Racing Department. 

 

 

Partnerzy