LRC PROMOTION

O nas

LRC Promotion to firma zajmująca się kompletną obsługą zawodników oraz partnerów w świecie kartingu. Łączymy grupę wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technicznego, sportowego, organizacji i logistyki, promocji oraz relacji z mediami. Gwarantuje to nie tylko stały rozwój ale i pełną opiekę nad naszymi zespołami i zawodnikami.

Siła doświadczenia ze światowych torów

Założycielem firmy jest Karol Lubas - jeden z najbardziej utytułowanych kierowców kartingowych w Polsce ostatnich lat, zdobywca nagrody najbardziej wartościowego kierowcy roku, mechanik, inżynier wyścigowy i trener pracujący dla fabrycznych zespołów takich jak CRG, Kart Republic - wielokrotnych mistrzów Europy i Świata czy zespoły satelitarne jak Sauber Karting Team, Rosberg Racing Team, TB Motorsport włączając w to kartingowy program McLaren Customer Racing.

Wierzymy, że połączenie dróg LRC Promotion, odpowiednich partnerów oraz utalentowanych kierowców to wyróżniający się kierunek wyznaczający nowe trendy w świecie kartingu. Pragniemy zapewnić młodym pokoleniom kartingowców dostęp do najbardziej wartościowych pakietów wyścigowych, opiekę menadżerską oraz know-how poruszania się w sporcie.

Partnerzy